ششمین جلسه کمیته پشتیبانی مؤسسه محکم شاخه البرز برگزار شد

ششمین جلسه کمیته پشتیبانی مؤسسه محکم شاخه البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه محکم؛ ششمین جلسه کمیته پشتیبانی مؤسسه محکم شاخه البرز با حضور مهندس صدرنژاد؛ شهردار منطقه 9 کرج و همچنین اعضای کمیته پشتیبانی در دفتر مؤسسه برگزار شد.
دکتر علیمردانی مدیر اجرایی مؤسسه محکم شاخه البرز ضمن خیرمقدم؛ به معرفی مؤسسه و اهداف آن در استان البرز پرداختند.
در ادامه جلسه طی درخواست کتبی مؤسسه از شهردار منطقه 9 کرج خواستار حمایت و مساعدت شهرداری از جمله معرفی ساختمان برای خرید مؤسسه، اخذ مجوز لازم برای تشکیل تعاونی و ایجاد درآمد پایدار در قالب راه اندازی کترینگ و تهیه غذا در نظر گرفته شود.
دکتر علیمردانی افزود: به دلیل اینکه بیماران با ناهنجاری های مادرزادی اکثراً فقر مالی دارند و از بضاعت مالی برخوردار نمی باشند می توانند آسیب های اجتماعی از قبیل تکدی گری و ایجاد مشاغل کاذب را در برداشته باشند، لذا ضرورت دارد مدیران و مسئولین دلسوز مدیریت شهری حمایت خود را دریغ نکنند و با توجه به این موضوع که پیشگیری، بهداشت و سلامت شهروندان یک وظیفه همگانی است؛ مؤسسه محکم را در پیشبرد اهداف خود مساعدت نمایند.
مهندس صدرنژاد؛ شهردار منطقه 9 کرج مهمترین مشکل را عدم فرهنگ سازی عنوان نمود و اعلام داشت: یکی از موارد فرهنگ سازی و ایجاد پیشینه در این راستا؛ تبلیغات مویرگی در سطح استان از جمله طراحی و چاپ بنر در مناطق محروم و پر ازدحام و همچنین ادارات استان، حضور در کنگره ها و همایش های استانی می باشد.
در پایان آقای ابوالحسنی عضو شورای اسلامی شهرکرج و عضو کمیته پشتیبانی مؤسسه محکم شاخه البرز ضمن تشکر از حضور مهندس صدرنژاد؛ رسماً از ایشان دعوت کردند تا در کمیته پشتیبانی مؤسسه محکم حضور یافته و افراد خیر را معرفی نمایند و همچنین پیشنهاد دادند که تجهیز ساختمان خریداری شده برای مؤسسه توسط مهندس صدرنژاد انجام گیرد.