محکم 2 محکم 1


اخبار
 • معاینه 250 بیمار مبتلا به ناهنجاری های مادرزادی در سیستان و بلوچستان توسط موسسه محکم IMG_1208

  به گزارش روابط عمومی ،موسسه محکم در طرحی که از اول دی ماه آغاز کرده بود تا امروز بیش از 250 بیمار مبتلا به ناهنجاری های مادرزادی را در استان سیستان بلوچستان معاینه کرد.

   دکتر صلاح الدین دلشاد مدیرعامل این موسسه اظهار داشت:از اول دی ماه اعزام پزشکان را برای معاینه کودکان با ناهنجاری های مادرزادی را به استان سیستان و بلوچستان اعزام کردیم.

  مدیر عامل موسسه محکم در ادامه گفت: در حدود یک ماهی که از این طرح میگذرد بیش از 250 بیمار معاینه شده اند که خدود 50 نفر از آن ها عمل جراحی شده اند.

  وی تصریح کرد: معاینه و عمل جراحی کودکان نیازمند در سیستان و بلوچستان به صورت رایگان انجام می‌شود که هزینه های آن را موسسه محکم تقبل می کند.

  دکتر دلشاد بیان کرد: با توجه به حضور مستمر جراحان فوق تخصص اطفال در استان و انجام اعمال جراحی رایگان ناهنجاری های مادرزادی، متقاضیان  می توانند در روزهای غیر تعطیل از ساعت 14 تا 16 برای دریافت نوبت به واحد فردی تعرفه کلینیک اطفال بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) مراجعه نمایند.

  شایان ذکر است بیماران جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره 09155497263تماس حاصل نمایند.

 • حضور اولین تیم پزشکی موسسه محکم در زاهدان 139411251935282907125224

  به گزارش روابط عمومی موسسه محکم پس از افتتاح شاخه موسسه محکم در زاهدان اولین تیم پزشکی نیز فعالیت خود را جهت درمان بیماران آغاز کزد.

   

  تیم پزشکی موسسه حمایت از کودکان با ناهنجاری های مادرزادی که از اول دی ماه به زاهدان اعزام شدند در حال درمان کودکانی که با ناهنجاری مادرزادی مواجه هستند و شرایط سفر به تهران را نداشتند هستند.

   

  شایان ذکر است ویزیت بیماران در بیمارستان علی ابن ابیطالب انجام صورت میپذیرد و  میانگین روزانه 40 بیمار معاینه میشوند و بیمارانی که نیاز به عمل جراحی داشته باشند عمل جراحی آنان انجام می شود.

   

 • ششمین جلسه کمیته روابط عمومی مؤسسه محکم شاخه البرز برگزار شد photo_2016-12-12_09-02-19

  به گزارش روابط عمومی موسسه محکم؛ ششمین جلسه کمیته روابط عمومی مؤسسه محکم شاخه البرز با حضور اعضاء در دفتر مؤسسه برگزار شد.
  دکتر علیمردانی مدیر اجرایی مؤسسه محکم شاخه البرز ضمن خیرمقدم؛ به معرفی مؤسسه محکم و تاریخچه تشکیل آن و همچنین نحوه تشکیل شاخه البرز پرداختند.
  در ادامه جلسه دکتر علیمردانی درخصوص نحوه تبلیغات برای جذب کمک های مردمی مطالبی را ارائه نمودند و مقرر شد به منظور ترویج فعالیت های مؤسسه محکم شاخه البرز یک کلیپ تهیه و تدوین شود. همچنین عضویت اعضاء هیأت مدیره، کمیته علمی آموزشی وپژوهشی، کمیته پشتیبانی و روابط عمومی در شبکه تلگرامی مؤسسه در راستای هر چه بهتر و مطلوب تر اطلاع رسانی، مقرر شد تا جلسه ای با معاونت فرهنگی شهرداری کرج صورت گیرد، مکاتبه با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در جهت معرفی مؤسسه محکم در استان البرز، تهیه پنل سامانه پیام کوتاه و تکمیل بانک اطلاعاتی مسئولین استان از جمله موارد تصویب شده بود.
  در پایان آقای دکتر فلاح به عنوان مسئول رسته هنر و رسانه کمیته روابط عمومی انتخاب شدند و شاکله کمیته روابط عمومی به ترتیب محمدحسین بهادرانی (رئیس)، محمدرضا نظری (نایب رئیس) و مهندس سعید مسعودی راد به عنوان دبیر تعیین و توسط حاضرین در جلسه انتخاب شدند.

 • ششمین جلسه کمیته پشتیبانی مؤسسه محکم شاخه البرز برگزار شد IMG_7497

  به گزارش روابط عمومی موسسه محکم؛ ششمین جلسه کمیته پشتیبانی مؤسسه محکم شاخه البرز با حضور مهندس صدرنژاد؛ شهردار منطقه 9 کرج و همچنین اعضای کمیته پشتیبانی در دفتر مؤسسه برگزار شد.
  دکتر علیمردانی مدیر اجرایی مؤسسه محکم شاخه البرز ضمن خیرمقدم؛ به معرفی مؤسسه و اهداف آن در استان البرز پرداختند.
  در ادامه جلسه طی درخواست کتبی مؤسسه از شهردار منطقه 9 کرج خواستار حمایت و مساعدت شهرداری از جمله معرفی ساختمان برای خرید مؤسسه، اخذ مجوز لازم برای تشکیل تعاونی و ایجاد درآمد پایدار در قالب راه اندازی کترینگ و تهیه غذا در نظر گرفته شود.
  دکتر علیمردانی افزود: به دلیل اینکه بیماران با ناهنجاری های مادرزادی اکثراً فقر مالی دارند و از بضاعت مالی برخوردار نمی باشند می توانند آسیب های اجتماعی از قبیل تکدی گری و ایجاد مشاغل کاذب را در برداشته باشند، لذا ضرورت دارد مدیران و مسئولین دلسوز مدیریت شهری حمایت خود را دریغ نکنند و با توجه به این موضوع که پیشگیری، بهداشت و سلامت شهروندان یک وظیفه همگانی است؛ مؤسسه محکم را در پیشبرد اهداف خود مساعدت نمایند.
  مهندس صدرنژاد؛ شهردار منطقه 9 کرج مهمترین مشکل را عدم فرهنگ سازی عنوان نمود و اعلام داشت: یکی از موارد فرهنگ سازی و ایجاد پیشینه در این راستا؛ تبلیغات مویرگی در سطح استان از جمله طراحی و چاپ بنر در مناطق محروم و پر ازدحام و همچنین ادارات استان، حضور در کنگره ها و همایش های استانی می باشد.
  در پایان آقای ابوالحسنی عضو شورای اسلامی شهرکرج و عضو کمیته پشتیبانی مؤسسه محکم شاخه البرز ضمن تشکر از حضور مهندس صدرنژاد؛ رسماً از ایشان دعوت کردند تا در کمیته پشتیبانی مؤسسه محکم حضور یافته و افراد خیر را معرفی نمایند و همچنین پیشنهاد دادند که تجهیز ساختمان خریداری شده برای مؤسسه توسط مهندس صدرنژاد انجام گیرد.